Firma

Firma MASTER Emil Borys powstała w roku 1984, jako Zakład Remontowo – Budowlany Jerzy Emil Borys.

Od 2 lutego 2002 już pod szyldem MASTER Emil Borys Sp. J. jako firma rodzinna rozwija się realizując w generalnym wykonawstwie budowy obiektów sportowych, szkół, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, a także wielu nietypowych przedsięwzięciach jak rozbudowa i modernizacja obiektów takich firm jak MLEKOVITA czy POLMOS. Wieloletnie doświadczenie oraz park maszynowy pozwalają nam poszczycić się szeregiem inwestycji zrealizowanych terminowo i bezusterkowo.

Oferujemy Państwu realizacje inwestycji w tzw. generalnym wykonawstwie.

Pozycja, szczególnie na rynku lokalnym, procentuje kolejnymi dużymi pracami, które pozwalają nam w okresie szczególnie intensywnych robót stworzyć miejsca pracy sezonowej dla kolejnych kilkunastu do kilkudziesięciu osób.

Master - Emil Borys Budownictwo

DLACZEGO MY?

Kompetencje

Zdobyte doświadczenie oraz certyfikaty, świadczące o staranności w realizacji powierzonych inwestycji budowlanych jak również nacisk na stały rozwój i wprowadzanie nowych technologii pozwoliły na stworzenie marki i podejmowanie wyzwań nie tylko jako partner i podwykonawca wiodących firm w branży, ale również jako generalny wykonawca, zatrudniający ponad 100 osób. Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótkie terminy realizacji.

Jakość

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i prowadząc na bieżąco wdrożenia i szkolenia dotyczące nowych technologii uzyskujemy akceptację w oczach klientów poszukujących rzetelnych i kompetentnych przedsiębiorstw. Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość w zakresie budownictwa ogólnego, bieżących i generalnych remontów, kompleksowej obsługi inwestycji.

Terminowość

Jako jedna z nielicznych firm możemy pochwalić się realizacjami ukończonymi przed planowanym terminem, który wydał się nie do zaakceptowania dla innych wykonawców. Dzięki starannemu przygotowaniu logistyki każdej budowy – zyskujemy nie tylko cenny czas, ale również ograniczamy błędy.

Kompleksowość

Zarówno dzięki naszej kadrze jak i podmiotom współpracującym (stałym podwykonawcom i dostawcom) – możecie Państwo liczyć na płynną i kompetentną obsługę. Nasi specjaliści gotowi są do pomocy już na etapie planowania – od pozyskania terenu na inwestycję, projektu, poprzez prowadzenie etapu planowania uzyskania niezbędnych pozwoleń a na realizacji i przekazaniu do użytkowania kończąc. Nie stawiamy sobie ograniczeń – chcemy działać jako partner Inwestora – stąd nieustanne poszerzamy naszą ofertę tak, aby w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby związane z przygotowaniem, projektowaniem, planowaniem i realizacją inwestycji.