Kontakt

Biuro czynne w godzinach 8.00 – 16.00
ul. 1 Maja 27
18-200 Wysokie Mazowieckie
NIP: 722-14-59-976

tel. +48 696 872 802
e-mail: master@emilborys.pl
fax: 086-275-04-04






    Sprzedaż / Inwestycje budowlane

    Emil Borys
    tel. +48 602 177 420
    e-mail: master@emilborys.pl

    Bartosz Borys
    tel. +48 604 258 603
    e-mail: mieszkania.master@gmail.com
    bartek@emilborys.pl

    Księgowość/Kadry

    Anna Kwapisz – Główna Księgowa
    tel. +48 696 872 802
    e-mail: finanse@emilborys.pl

    Iwona Śliwowska
    kadry@emilborys.pl

    Dział techniczny – materiały budowlane i oferty

    Adam Suchowierski
    tel. +48 602 271 235
    e-mail: a.suchowierski@emilborys.pl

    Mariusz Krasucki
    tel. +48 796 773 106
    e-mail: mariusz@emilborys.pl


    Kadra kierownicza

    Kazimierz Radziszewski
    tel. +48 606 923 039
    kazik@emilborys.pl
    Krzysztof Łukasiewicz
    tel. +48 604 286 962
    krzysztof.emilborys@gmail.com
    Marian Sokołowski
    tel. +48 604 503 544
    Adam Brałkowski
    tel. +48 696 695 351
    adam@emilborys.pl
    Janusz Łada
    tel. +48 668 343 679
    janusz@emilborys.pl
    Piotr Kwiatkowski
    tel. +48 660 702 149
    piotr@emilborys.pl
    Marcin Łada
    tel. +48 792 303 884
    marcin@emilborys.pl
    Daniel Jamiołkowski
    tel. +48 505 659 934
    daniel@emilborys.pl